No items found.
Racefietsen

Scott Addict Premium 2027 Watery Green Koop je bij Perima.nl

7.499 
€

Ervaar comfort en snelheid met de vernieuwde Scott Addict! Leverbaar binnen 8 dagen!

Details
Voorraad
1
Bestel nu!
Testfiets aanwezig

Geheel vrijblijvend een testrit maken? Vul deze onderstaande velden in en wij nemen contact met je op!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

‍

‍

‍

Verfijnde geometrie, meer comfort, meer snelheid

‍
De Addict is ontworpen voor comfort tijdens lange dagen op de fiets. Door de zitbuis opnieuw te vormen en de buisprofielen te verfijnen, biedt deze fiets 25% meer flexibiliteit dan de op wedstrijden gerichte Addict RC, en zelfs 50% meer dan de vorige generatie Addict.

Door de zitbuis net onder de aansluiting met de staande achtervork te versmallen, heeft Scott meer verticale flexibiliteit mogelijk gemaakt – waardoor de buis mee kan buigen met het terrein.
Ook de bovenbuis is verfijnd en slanker geworden voor extra comfort, terwijl de verlaagde staande achtervorken naar buiten buigen om trillingen op te vangen en de algehele souplesse van de rit te verbeteren.

Het vinden van de perfecte balans tussen comfort en prestaties is geen eenvoudige opgave.
Maar door middel van uitgebreide FEA-simulaties en onze interne expertise in carbon lay-up, heeft Scott precies de juiste mate van frameflexibiliteit bereikt om oneffenheden in het wegdek te verzachten – zonder dat de fiets zacht of stuiterig aanvoelt.

 

De Addict is ontworpen voor fietsers die lange dagen in het zadel doorbrengen, zonder in te leveren op comfort.
Met een hogere stack en kortere reach biedt de ontspannen geometrie een natuurlijk rechte zithouding die moeiteloos aanvoelt – van de eerste tot de laatste kilometer.

De nieuwe Addict is zo ontworpen dat je met 0 mm spacers op de stuurpen dezelfde zithouding krijgt als met 35 mm spacers op de Addict RC – voor een meer comfortabele en rechtop rijpositie.

Er zijn subtiele maar impactvolle aanpassingen gedaan aan de geometrie van de Addict om comfort én rijgedrag te verbeteren.
In vergelijking met de vorige generatie heeft het nieuwe frame een 5 mm hogere stack en 5 mm kortere reach. Kleine aanpassingen die een groot verschil maken in de rijervaring.

Ook heeft Scott de BB-drop (lager gelegen trapas) en voorvork-offset verfijnd om ruimte te maken voor bredere banden zonder in te leveren op prestaties.
En om elke rit nét dat beetje speelsheid en wendbaarheid mee te geven, zijn de chainstays met 2 mm ingekort.

‍

‍

Carbonexpertise

‍
De Addict is verkrijgbaar in twee beproefde carbon lay-ups.
De HMF-versie biedt de perfecte balans tussen laag gewicht, stijfheid en comfort,
terwijl de HMX-versie de prestaties naar een nog hoger niveau tilt.

Door gebruik te maken van carbonvezels met een hogere modulus kan er materiaal worden verwijderd
zonder dat dit ten koste gaat van de sterkte.
Het resultaat: een nog lichter frame dat alle rij-eigenschappen behoudt.

‍

Syncros-integratie & afstelgemak

De nieuwe Addict is volledig compatibel met een breed scala aan Syncros-componenten: van cockpit tot zadelpen. Alle stuurpennen, spacers en covers zijn uitwisselbaar met die van de Addict RC.

De nieuwe Addict is nu ook uitgerust met dezelfde D-vormige zadelpen als de Addict RC en de Addict Gravel.
Dat betekent dat je nu ook kunt kiezen voor onze op comfort gerichte zadelpen mét geïntegreerd achterlicht – voor extra zichtbaarheid zonder concessies te doen aan stijl of gewicht.

Ook de zadelpenklem is vernieuwd: in plaats van een klassieke ronde klem gebruikt Scott nu de stijlvolle geïntegreerde klem van de Addict RC.
Het resultaat? Een strakker en eleganter ontwerp.

‍

Afstellen is eenvoudiger dan ooit dankzij de geïntegreerde T25-sleutel, netjes weggewerkt in het stuur. Hiermee stel je stuur, stuurpen, zadel en zelfs je bidonhouders af – snel, simpel en zonder extra tools.

‍

Lichtgewicht topprestaties

Scott staat al jarenlang bekend om de lichtste frames ter wereld. De nieuwe Addict zet die traditie voort:

  • Addict     Premium – 7,4 kg
  • Addict     10 – 7,8 kg
  • Addict     20 – 8,2 kg
  • Addict     30 – 8,5 kg
  • Addict     40 – 8,8 kg
  • Addict     50 – 8,9 kg

De HMX-frameset weegt slechts 780 gram – 50 gramlichter dan de RC SL uit 2020 – en ook de HMF-versie is 70 gram lichter dan voorheen.

‍

‍

‍

‍

Slimme features voor onderweg

De Addict Premium en Addict 10 zijn uitgerust met een geïntegreerde Save-the-Day Kit: een verborgen reparatieset in de onderbuis. Altijd bij je, nooit in de weg.

Daarnaast is er optioneel een stijlvolle, afneembare frametas beschikbaar – perfect voor snacks, regenjack, telefoon of zelfs winegums. Praktisch én fraai weggewerkt dankzij geïntegreerde bevestigingspunten.

‍

‍

Frame: Addict HMX Carbon, comfortabele racegeometrie, vervangbare UDH-derailleurhanger, interne kabelgeleiding, geïntegreerde opbergruimte

Voorvork: Addict HMX Flatmount Disc, 27,2 mm excentrische carbon stuurbuis

Balhoofdset: Acros AIF-1317S, RVS

Achterderailleur: Shimano Dura-Ace Di2 RD-R9250, 24-speed elektronisch schakelsysteem

Voorderailleur: Shimano Dura-Ace Di2 FD-R9250, elektronisch schakelsysteem

Schakel-/remgrepen: Shimano Dura-Ace Di2 ST-R9270, 24-speed elektronisch schakelsysteem

Remmen: Shimano BR-R9270 hydraulische schijfremmen

Crankstel: Shimano Dura-Ace FC-R9200 Hollowtech II, 50/34T

Remschijf voor: Shimano RT-CL900, 160 mm

Remschijf achter: Shimano RT-CL900, 160 mm

Bottom bracket: Shimano SM-BB92-41B

Stuur: Syncros Creston iC SL, carbon geïntegreerde stuur-/stuurpencombinatie

Zadelpen: Syncros SP-R101-CF

Zadel: Syncros Tofino V1.0 Cut-out

Ketting: Shimano CN-M8100

Wielset: Fulcrum WIND 42 DB Carbon, 24 spaken voor / 24 achter, Syncros steekassen

Cassette: Shimano Ultegra CS-R8100-12, 11-34T

Extra's: Syncros Save the Day Kit IS-R300, Syncros stuurtool, Shimano geïntegreerde DN300 accu

Gewicht: ca. 7,4 kg

Stuurlint: Syncros RC Bartape

Voorband: Schwalbe PRO ONE vouwband, 700x34C

Achterband: Schwalbe PRO ONE vouwband, 700x34C

Maximaal systeemgewicht: 120 kg

Het maximale systeemgewicht is het totale gewicht van de fiets, berijder, uitrusting en eventuele extra bagage.

‍

Geometrie

Maat (Road) 47 (XXS) 49 (XS) 52 (S) 54 (M) 56 (L) 58 (XL) 61 (XXL)
Voorvorklengte (mm)383.5
Voorvork offset/rake (mm)47
Balhoofdhoek (°)71.371.872.072.272.573.073.0
Balhoofdbuis lengte (mm)104115139161182201221
Horizontale bovenbuis (mm)511521536551566582597
Standover height (mm)742758780801821840865
BB offset (mm)-74-74-73-72-72-72-72
BB hoogte (mm)275275276277277277277
Wielbasis (mm)98499110001009101610221036
BB tot bovenkant bovenbuis (mm)425445465485505525555
BB tot top zadelbuis (mm)435455475495515535565
Zadelhoek (°)75.075.074.574.073.573.173.0
Kettingstay (mm)418
Reach (mm)372378382386389394402
Stack (mm)522534557578599619638
Cockpit reach (mm)515532536559563578586
Cockpit min. stack (mm)579592615639660681700
Cranklengte (mm)165165170170172.5172.5175
Stuurpenlengte (mm)708080100100110110
Stuurbreedte (mm)360380380400400400420

Meest gestelde vragen

Hoeveel weegt de nieuwe Scott Addict?

Hoeveel weegt de nieuwe Scott Addict?

Wat is het grootste verschil tussen de Scott Addict en de Addict RC?

Wat is het grootste verschil tussen de Scott Addict en de Addict RC?

Wat maakt de nieuwe Scott Addict anders dan de vorige generatie?

Wat maakt de nieuwe Scott Addict anders dan de vorige generatie?

Welke fiets past bij mij?

Welke fiets past bij mij?